o firmie sprzęt używany oferta tygodnia serwis oferty pracy kontakt
Viktoria
NEWSLETTER
wpisz e-mail aby otrzymywać informacje o nowościach:

Viktoria Sp. z o.o.
ul. Marynarki Polskiej 96
80-557 Gdańsk

tel.: +48 58 342-20-35
fax : +48 58 343-26-21

Gości na stronie: 1
  • Oferty pracy
Poszukujemy Administratora systemów komputerowych

Wymagania:

  • Dobra znajomośc systemów operacyjnych Windows XP oraz Linux i telefonii VoIP.
  • Znajomość zagadnień projektowania i utrzymania serwisów internetowych (HTML, PHP, MySQL, MSSQL).
  • Znajomość zagadnień administracyjnych.
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu średniozaawansowanym.
  • Dyspozycyjność.
  • Czynne prawo jazdy.
  • Mile widziany własny samochód.
Poszukujemy Handlowców:

  • IBM Power System.
  • IBM Disk Storage, Tape Storage i SAN Storage.
  • Komponentów do ww. maszyn.

Wymagania:

  • Ugruntowana wiedza na temat produktów IBM.
  • Doświadczenie w handlu sprzętem IBM.
  • Kreatywne podejście do wystepujących problemów.
  • Samodzielność i konsekwencja w działaniu.

Oferujemy:

  • Komplet "narzędzi" handlowca.
  • Wynagrodzenie podstawowe i prowizja
Poszukujemy Osoby do prowadzenia biura

Obowiązki i oczekiwania:

  • Obsługa komputerowej bazy danych klientów.
  • Obsługa pakietu "Symfonia Handel".
  • Obsługa pakietu "MS Office" i "Libre Office".
  • Prace związane z bieżącą obsługą biura.
  • Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego.
  • staranność i dokładność w wykonywaniu obowiązków.

Atutem będzie doświadczenie w pracy w firmie informatycznej.
Uprzejmie informujemy, ze kontaktować będziemy się jedynie z wybranymi kandydatami.
CV i List Motywacyjny prosimy przesłać wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych na adres: info@viktoria.pl

do góry